Характеристики ящиків для інструментів

Зазвичай, ящики для інструментів мають один або два простори великого обсягу, які можна підібрати під будь-який інструмент, від невеликого фрезера до великого перфоратора. Деякі ящики оснащені вставками з пінополіетилену, що надійно фіксують інструмент, щоб запобігти його переміщенню та забезпечити захист від пошкоджень від ударів.Ящики для фурнітури мають багато малих відділень, що сприяє зручному зберіганню дрібних деталей. Можна розділити інструменти за типами або розмірами, що полегшує їх пошук і прискорює роботу. Ящики для оснастки можуть бути спеціалізовані для зберігання певного типу оснастки, такого як відрізні диски або біти для шуруповерта. Однак такі ящики можна використовувати і для зберігання іншого інструменту. Платформи для транспортування модульних систем є базами з колесами і, іноді, ручкою, на які можна закріпити ящики для зручного перевезення.

Аксесуари для ящиків використовуються в модульних системах. Деякі системи дозволяють окремо придбати органайзер, кришку, замки або колеса для ящика.

Ящики одного виробника, наприклад Qbrick System можуть комбінуватися у набори. Вони мають засувки, за допомогою яких можна закріпити один ящик поверх іншого. Ця конструкція може бути встановлена на платформу з колесами, створюючи портативну майстерню, в якій можна переносити весь необхідний для роботи інструмент, розхідники та кріплення.

663e4d6680c74.webp

Розміри та максимальний об’єм

Під максимальним об’ємом ящика розуміється сумарний об’єм усіх його відділень. Це дозволяє зручно керуватися при виборі ящика для кріплення та фурнітури.

При виборі ящика для інструментів важливо враховувати його конфігурацію та орієнтуватися на лінійні розміри: довжину, ширину та висоту. У разі одного відділення розміри ящика мають бути хоча б на 3-5 см більше, ніж у самого інструмента. Якщо ящик має товсті стінки або внутрішні вставки з пінополіетилену, додатковий простір слід збільшити.У разі декількох відділень важливо звернути увагу на їх форму та розташування.

Вбудований органайзер – це окремий ящик або відсік для зберігання фурнітури або кріплення. Він зазвичай має плоску форму та прозору кришку, що дозволяє оглядати вміст без відкривання.Органайзер може мати кілька відділень для сортування за типом або розміром зберіганої продукції. Перегородки між відділеннями часто можна знімати. Кількість органайзерів у ящику може коливатися від 1 до 7.

Кількість відділень

Чим більше відділень, тим ефективніше можна посортувати вміст ящика. Це полегшує пошук потрібного предмета та робить його доступним. Однак більша кількість відділень може призвести до зменшення загального об’єму.

Для зберігання великого ручного та електроінструменту достатньо 1–3 відділень;
Для дрібного ручного інструменту, такого як ключі та викрутки, зручніші ящики з 5-10 відділеннями;
Для кріплення зручні органайзери з десятками відділень та знімними перегородками.

Знімні перегородки дозволяють змінювати розмір відділень, а знімний лоток ефективно використовує простір об’ємних ящиків. Глибокі відділення часто не заповнюються до країв, тому важливо уникати переповнення ящика, що може призвести до пошкоджень інструментів та ускладнити їх використання.

Матеріал виготовлення

Металеві ящики є міцними, але важкими. Тому вони зазвичай використовуються для невеликих ящиків об’ємом до 5 літрів. Проте тонкі металеві стінки з часом можуть деформуватися.

Пластик легко тріскається при ударах, особливо в холодну погоду. Але він легкий та практичний. Ящики з міцних видів пластику з ребрами жорсткості можуть витримувати серйозні ударні навантаження і використовуватися як стільці або підставки під ноги.

Поліпропілен – це поширений тип пластику, який є дешевим і досить гнучким, щоб витримувати удари. Проте він може стати крихким при низьких температурах.

Полікарбонат міцніший за поліпропілен, але й дорожчий.

Матеріал замка

Металевий замок є міцнішим за пластиковий. Однак надійність конкретного замка залежить від якості його виготовлення та від виробника. Пластикова защіпка недорогого ящика може ламатися при ударі або від зношування. В той же час, якісний замок з товстого полікарбонату може бути не менш надійним, ніж металевий.

Оцените статью
StroiKa12.com
Добавить комментарий